Basma

Zapraszamy do naszego gabinetu

Doświadczenie
i skuteczność

Jesteśmy rodzinną firmą założoną ponad 20 lat temu z pasji do stomatologii przez lek. dent. Nazih El-Jichi i jego żonę lek. dent. Annę Okoń. Z początku zajmowaliśmy się głównie stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką. Wraz z upływem czasu rozszerzyliśmy swoje usługi o ortodoncję, implantologię, logopedię oraz medycynę estetyczną, a nasz zespół uzupełnił się o kolejnych członków rodziny - obie córki właścicieli poszły w ślady rodziców i dziś również pracują w Basma jako lekarze stomatolodzy.


Dziś posiadamy już 3 gabinety na terenie powiatu nowodworskiego - w Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie oraz w Sztutowie, gdzie zaczęliśmy swoją działalność. Każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Pacjentom komfortowe i bezbolesne leczenie. Priorytetem naszej pracy jest skuteczne i bezpieczne leczenie, ale zależy nam także na zawsze przyjaznej, miłej atmosferze, aby każdy gabinet był miejscem, do którego chce się wrócić.

Dlaczego my?

Ogromne doświadczenie, wysoka jakość wykonywanych zabiegów, doskonałe wyposażenie, a przy tym rodzinny klimat - tworzymy wyjątkowe miejsce, które spełnia najważniejsze oczekiwania Pacjentów.

Nowoczesne technologie

rodzinna
atmosfera

wieloletnie doświadczenie

współpraca
z NFZ w najwyższym standardzie

Opinie naszych pacjentów

Napisz do nas

Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.