Technologia

Tomografia komputerowa: ORTHOPHOS XG 3D Sirona

Orthophos XG 3D to połączenie nowoczesnej tomografii wiązki stożkowej pełnych łuków zębowych ze sprawdzonymi technikami pantomograficznymi. Umożliwia głęboką diagnostykę RTG, a dzięki takim nowoczesnym funkcjom, jak automatyczny zagryzak czy obrotowy czujnik 2D/3D pozwala na błyskawiczne, proste i całkowicie bezpieczne wykonywanie wysokiej jakości obrazów pantomograficznych, cefalometrycznych oraz 3D

Sedacja wziewna: APARAT MDM MATRX by Parker

Aparat do sedacji MDM MATRX wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi, które spełniają wysokie wymagania certyfikatów europejskich oraz międzynarodowych. Dzięki analogowemu wyświetlaczowi umożliwia łatwą kontrolę sedacji przy Pacjencie. Nie wymaga zasilania prądem i może być wykorzystany do udzielania pierwszej pomocy.

Mikroskop Operacyjny: OPMI Pico Carl Zeiss

Mikroskop o bardzo dobrych parametrach technicznych, umożliwiający wykonywanie zdjęć, a także nagrań video w znakomitej jakości. Jasna apochromatyczna optyka i duża baza stereoskopowa znacznie ułatwiają pracę i pozwalają na udane zabiegi stomatologiczne.

Znieczulenie komputerowe:
* SleeperOne
* QuickSleeper 5

Urządzenia pozwalające na kontrolowanie podawania środka znieczulającego przez mikroprocesor. System stale analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, by Pacjent nie odczuwał bólu. Dzięki temu cały proces znieczulenia jest szybki i bezstresowy.

Endomotor: X-Smart Plus DENTsply

Urządzenie wyposażone w innowacyjny mikrosilnik endodontyczny o zmiennych parametrach pracy. Łączy indykcyjno-oscylacyjne funkcje, dzięki czemu pozwala na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych endodontycznych zabiegów. Aktualnie jest to najbardziej zaawansowany zestaw pilników do opracowywania kanałów na świecie.

Skaner wewnątrzustny: Medit i500

Skaner i500 pozwala na uzyskanie wysokiej jakości skanów, bez pokrywania obiektów smugami antyrefleksyjnymi. Gwarantuje to płynność, komfort i efektywność pracy. Współpracuje z bogatym oprogramowaniem, które umożliwia dostosowanie go do wszystkich specjalizacji.

Piaskarka: KAVO PROPHY Flex 3 2018

Zaawansowana technologicznie piaskarka PROPHY Flex zapewnia szybkie i bezbolesne usuwanie osadów i przebarwień. Znakomicie oczyszcza szkliwo oraz powierzchnie implantów. Umożliwia bardzo precyzyjne manewrowanie w trudno dostępnych miejscach.

Lampa do wybielania: Zoom! WhiteSpeed Philips

Zaawansowana technologicznie lampa Zoom White Speed zapewnia najwyższy komfort Pacjenta podczas wybielania zębów. System wykorzystuje opatentowaną reakcję ,,photo-fentom” zachodzącą między znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Po połączeniu te związki tworzą rodnik grupy wodorotlenowej, który jest nazywany ,,pogromcą przebarwień”.

Laser medyczny: S1 PIOON

Zaawansowany, wielozadaniowy laser medyczny o 3 długości fal do wyboru - 470, 650 i 980. Redukuje ból podczas zabiegu oraz podczas rekonwalescencji.

Endo aktywator: EndoActivator System Kit Dentsply Sirona

Urządzenie umożliwia precyzyjne i bezpieczne płukanie kanałów korzeniowych. System EndoActivator wykorzystuje energię fal dźwiękowych. Zapewnia dotarcie do wszystkich rozgałęzień, sieci kanalików oraz ich zespoleń.

Wirówka przenośna: TD4C PRP YINGTAI instrument

Laboratoryjna nowoczesna wirówka o niskiej prędkości do analizy krwi. Zapewnia płynną pracę, małe wibracje i niski poziom hałasu. Wyposażona w Mikroprocesor sterujący.

Piaskarka: AirFlow Prophylaxis Master

Innowacyjna piaskarka o wyjątkowej precyzji i skuteczności. Wykorzystanie piasku AIRFLOW Plus zapewnia dokładne usuwanie osadów, biofilmu i kamienia nad- oraz poddziąsłowo. Dzięki temu potrzeba używania narzędzi ręcznych zminimalizowana jest do minimum.

Opinie naszych pacjentów

Napisz do nas

Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.