Wampirzy Lifting

Wampirzy lifting to zabieg z użyciem naturalnego preparatu, który pozyskujemy w prosty i nieinwazyjny sposób z krwi pacjenta. To właśnie ten czynnik wpływa na jego nazwę. Dzięki temu jest nie tylko jednym z najbardziej popularnych, ale także maksymalnie bezpiecznych zabiegów w medycynie estetycznej. Ponieważ preparat jest całkowicie biozgodny, zabieg może być stosowany także u alergików. Efektem wampirzego liftingu jest pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry, czego efektem jest gładka i pełna blasku skóra.

Wampirzy Lifting nowy dwór gdański

Czym jest wampirzy lifting?

Wiemy już, że wampirzy lifting to zabieg, w którym wykorzystujemy krew pacjenta. Jak ją pozyskujemy? Wystarczy niewielka jej ilość, która jest odwirowywana w specjalnej wirówce. Do tak uzyskanego preparatu dodajemy specjalny odczynnik, który odpowiada za aktywowanie czynników wzrostu. Uzyskaną w ten sposób substancję możemy użyć w zabiegu. Podajemy ją w głąb skóry w formie delikatnej iniekcji techniką mezoterapii igłowej. Dobroczynny preparat dociera do komórek skóry, które stymuluje do regeneracji. W ten sposób dochodzi do odnowy struktur skóry i poprawy jej zewnętrznego wyglądu. Zabieg jest bezbolesny, gdyż przed jego rozpoczęciem stosujemy znieczulenie w formie kremu.

Wampirzy Lifting – kiedy widać efekty?

Wampirzy lifting pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, głęboko nawilża i prowadzi do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra odzyskuje swoją młodzieńczą kondycję, jest bardziej napięta, gęsta i jędrna, a dzięki lepszemu ukrwieniu jej koloryt staje się ujednolicony. Taka rewitalizacja wpływa jednocześnie na wygładzenie i redukcję zmarszczek, bruzd, pofałdowań skóry, a nawet blizn potrądzikowych. Wampirzy lifting może być połączony także z innymi zabiegami medycyny estetycznej, ponieważ pozwala przyspieszyć procesy gojenia. Ponadto zabieg stosowany jest także w celu przeciwdziałania procesom łysienia, przynosząc efekt odrostu oraz zagęszczenia włosów.

Zalecenia do wampirzego liftingu

Wampirzy lifting polecamy osobom, których skóra wymaga odnowy i odmłodzenia. Na pierwszy zabieg można się zdecydować już około 30. roku życia. W tym wieku spowalniają się procesy produkcji kolagenu i namnażania komórek. Jeśli nie będą stymulowane w postaci zabiegu medycyny estetycznej, dochodzi do procesów pogorszenia struktury skóry. Wampirzy lifting “wydłuża” jej młodość, doskonałą kondycję i opóźnia procesy starzenia się.

Jak często powtarzać zabieg?

Najbardziej spektakularne rezultaty wampirzego liftingu osiągamy po wykonaniu serii 3-4 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. Ilość zabiegów w serii zależy od stanu i potrzeb skóry pacjenta, a także jej potencjału do szybkiej regeneracji. Całkowity efekt wykonanego zabiegu widoczny jest po 3 miesiącach, ponieważ tyle czasu potrzeba skórze, aby nastąpiła jej wewnętrzna odbudowa. Efekty zabiegu utrzymują się przez około pół roku. Po tym czasie pacjent może zgłosić się na powtórzenie cyklu zabiegów.

Opinie naszych pacjentów

Napisz do nas

Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.