Marta Krygier

Marta Krygier

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W pracy zawodowej wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki oraz implantologii. Zajmuje się także okluzją, fizjoterapią stomatologiczną, kompleksowa rekonstrukcją zgryzu, leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu zucia oraz estetyką stomatologiczną zębów przednich. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne narzędzia, m.in. deprogramator KOISA i DSD (Digital Smile Design).
Stale kształci się na licznych kursach i szkoleniach, m.in.:

  • “Digital Smile Design” (2019)
  • ”Curriculum Implantologiczne” (2020)
  • ”Rekonstrukcje implantologiczne wolne od powikłań” (2020)
  • ”Augumentacja i regeneracja tkanek miękkich i twardych” (2021)
  • ”Okluzja i fizjoterapia stomatologiczna” (2021)
  • ”Kompleksowa terapia protetyczna w aspekcie dysfunkcji języka, stawu skroniowo-żuchwowego i oddechu” (2021)

 

Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła jej patrzeć na uśmiech Pacjenta w szerszym kontekście: jako element zdrowia i wypadkową prawidłowej funkcji narządu żucia. Cechuje ja skrupulatne i kompleksowe podejście do planowania leczenia: począwszy od estetycznych funkcjonalnych wypełnień przez rekonstrukcję kształtu zębów przednich po złożone odbudowy protetyczne na implantach.

 

Pacjenci cenią ją za cierpliwość, zaangażowanie, opanowanie oraz okazywaną im troskę. Jej wytrwałość w dążeniu do celu pomaga jej z sukcesem realizować nawet najtrudniejsze plany leczenia.

 

Poza chirurgią i protetyką pasjonują ją dalekie podróże. Lubi też aktywnie spędzać czas – głównie na rowerze i basenie, a także tańcząc salsę.

 

Dr Marta przyjmuje w naszych gabinetach w Stegnie oraz w Nowym Dworze Gdańskim.

Zapraszamy do zapisów!

Opinie naszych pacjentów

Napisz do nas

Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.