Turystyka stomatologiczna

Naszym zagranicznym Pacjentom, a także tym, którzy chcieliby połączyć wypoczynek nad morzem z odnowieniem uśmiechu, oferujemy najwyższej klasy usługi stomatologiczne z zakwaterowaniem.

Posiadamy przestronne, komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje dla całych rodzin z wygodnym dostępem do morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się w tym samym miejscu, co nasza klinika. Dla naszych Gości dostępne jest bezpłatne WiFi oraz bezpłatny, prywatny parking.

Poza językiem polskim mówimy płynnie po angielsku, rosyjsku i arabsku.

Rezerwować pobyt można tutaj:
Pokoje na Wczasowej w Sztutowie, Sztutowo – aktualne ceny na rok 2022 (booking.com)

Mieszkając w Sztutowie możesz wypocząć na malowniczej Mierzei Wiślanej. Bliskość Trójmiasta, Krynicy Morskiej oraz Malborka zapewnia wiele atrakcji i miejsc do zwiedzania.

W Sztutowie dla zainteresowanych historią obowiązkowym punktem będzie Muzeum Stutthof. Warto też odwiedzić Ośrodek Jazdy Konnej, zwłaszcza, jeśli jesteśmy z dziećmi. Nie można też przegapić jazdy kolejką wąskotorową wzdłuż Bursztynowego Wybrzeża – polecamy wziąć ze sobą aparat; niesamowite widoki gwarantowane!

Na miejscu nasi Pacjenci mają zapewnioną pełną opiekę po każdym zabiegu stomatologicznym. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej wiedzy i nowoczesnej technologii nasz gabient oferuje protetykę i implantologię na wysokim europejskim poziomie.

Jak wygląda turystyka w gabinecie BASMA?

  1. Pierwsza wizyta to diagnostyka, na którą składa się dokładne badanie, wykonanie zdjęć, wywiad z Pacjentem i zebranie poprzedniej dokumentacji medycznej.
  2. Następnie ustalamy harmonogram wizyt oraz wycenę leczenia.
  3. Po zaakceptowaniu planu można już rezerwować transport i organizować przyjazd. Nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z noclegu w naszym obiekcie wypoczynkowym. Pomagamy w organizacji transportu!
  4. Po zakwaterowaniu przystępujemy do realizacji ustalonego planu leczenia – tak, by Pacjent miał też czas na odpoczynek nad morzem.

Opinie naszych pacjentów

Napisz do nas

Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.